سررسید چرمی

تقسیم بندی سالنامه چرمی بر میگردد به انواع محصول در شکل صحافی و شکل ظاهر و مواد به کار رفته در سررسید چرمی می باشد.

تقسیم بندی سررسید چرمی به تعداد فرم و صحافی ظاهر و اندازه

مدل دیگر تقسیم بندی سالنامه چرمی بر میگردد به انواع محصول در شکل صحافی و شکل ظاهر و مواد به کار رفته در سررسید چرمی می باشد.

به طور مثال تقسیم بندی سالنامه های چرمی مجتمع پیک فدک به دو شکل جنس محصول (چرم خارجی و چرم ایرانی )
و گروه دوم تعداد فرم و مواد کاربردی در محصول سررسید چرمی میباشد که در ادامه به اختصار به مشخصات محصول اشاره مینماییم:

سرسید لب لاک:

در این محصول از چرم خارجی ترمو استفاده گردیده و برای زیبا تر شدن سالنامه از لاک و پلاک گردیده و برای زیبا تر شدن سررسید چرمی لب لاک گردیده است

سررسید چرمی ترمو خارجی دور چسب:

سالنامه چرمی ترمو خارجی در قطع وزیری و اروپایی می باشد وکاغذ استفاده شده در سررسید چرمی دور چسب کاغذ۷۰ گرم میباشد ودر چهار روش پلاک ،چاپ سیلک ،طلا کوب و البته متداول ترین روش به صورت داغی میتوان محصول را تبلیغ نمود .

سررسید چرمی ایرانی (دور دوخت):

سررسید چرمی ایرانی ( دور دوخت ) ایرانی در اصل مشابه چرم ترموخارجی می باشد که همانطور به قبلا نیز اشاره گردید از لحاظ ظاهرو کیفیت تفاوت زیادی با مشابه خارجی ندارد و تفاوت این محصول منحصر به داغی خور نبودن سالنامه چرمی ایران می باشد و در صورت تبلیغ یا طلا کوب بودن یا چاپ سیلک میتوان از محصول چرم ایرانی استفاده نمود.

سررسید اروپایی ترمو:

سررسید چرمی قطع اروپایی از لحاظ کیفیت هیچ فرقی با سالنامه چرمی قطع وزیری ندارد و تفاوت آن در اندازه و همچنین کاغذ استفاره شده و مصالح به کار رفته در آن می باشد .

اندازه سالنامه چرمی قطع اروپایی در اصل همان انداره کوچک شده در قطع رقعی میباشد ،البته کمی کوچکتر و فانتزی تر که در چند سال اخیر در ایران مورد توجه هموطنان عزیز به عنوان محصول جدید و متفاوت و فانتزی مورد استقبال قرار گرفته است.

کاغذ متن به کار رفته سررسید چرمی قطع اروپایی کاغذ کرم که اکثرا ۷۰گرم می باشدو البته کاغذ کرم ۷۰ گرم قیمیت های متفاوتی بسته به نوع جنس دارد .

البته توجه داشته باشید که بعضی اوقات بعضی همکاران کاغذ سفید معمولی را چاپ کرم زده وبه جای کاغذ کرم حقیقی به فروش می رسانند.
جلد به کار رفته سالنامه اروپایی متفاوت میباشد که اصولا از چرم ترموی خارجی استفاده میشود که محصول زیبایی به دست می آید. ویژگی سررسید اروپایی چرم ترمو داغی خور بودن آنست که از طریق حک پلاک چاپ سیلک و طلاکوب می توان محصول را معرفی نمود .

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
موبایلتو شارژ کن

بستن
بستن